Müşterilerimizden gelen en çok sorulardan biri, boyama işlemlerinde hangi markayı tercih ettiğimiz. Nrgrup olarak Filli Boya’nın ürünlerini kullanıyoruz. Çeşitlilik ve kaliteli malzemeler ile boya uygulanan yüzeyde yıllarca zarar görmeden kalabiliyor. Ayrıca filli boya diğer ürünlere göre fiyat olarak daha uygun olmaktadır.

Filli boya sadece boya malzemeleri üreten bir firma değildir. Ayrıca ısı yalıtımı için gerekli mantolama ekipmanlarını üreten lider firmalardan biridir. Firmamız tarafından yapılan ısı yalıtımlarında müşterilerimize Filli boyanın ürünlerini önermekteyiz. Isı yalıtımı evin verimliliği için gerçekten önemlidir ve kullanılan malzemenin kalitesi ile yıllarca bunun farkındalığını yaşarsınız.

Örnek verecek olursak eğer:

Filli boya gibi kaliteli bir ısı yalıtım ürünleri kullanılan bir binada doğalgaz faturanız %25 oranında daha az gelmesi mümkündür. Evin içerisindeki sıcaklık kendini koruma eğiliminde olduğu için eviniz soğuma evresine daha geç geçiyor olacaktır. Bundan dolayı kombi evi ısıtmak için tekrar tekrar çalışmayacaktır. Ayrıca ısı yalıtımı filli boya dan yapılan evlerde ses yalıtımı da fark edilecek düzeyde iyileşir. Bu yazımızda sizlere ısı yalıtımı ve boya konusunda neden filli boyayı tercih ettiğimizi anlattık. İşyerleriniz ve evleriniz için bir mantolama firması arıyor iseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.