Kurumsal


Kurumsal

Stratejimiz

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşaa etme misyonuyla kurulan NR GRUP A.Ş. bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Teknoloji ve yatırımımız

Kurucusu Ufuk Murat Güney liderliğinde faaliyet gösteren NR GRUP A.Ş. günümüzde, lüks konut projeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Ankara ve Samsun illeri merkezli mantolama ve yalıtım hizmetlerimiz 2012 yılından günümüze devam etmektedir. Kaliteli ürünler ile işçiligimizi birleştiriyoruz.

NR GRUP A.Ş. teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Geleceğe Dair

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı NR GRUP A.Ş. inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen NR GRUP A.Ş. gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir…

Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;
NR GRUP Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
NR GRUP Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır,
NR GRUP Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek,
Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Saygı
Birlik
Sürekli Gelişim
Fark yaratmak
Takdir
Çevreye Duyarlılık

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

Nrgrup
%d blogcu bunu beğendi: