Feltbi Türkiye Merkezli kurumsal bir firmadır. Başlıca ürün ve hizmet alanları ısı yalıtımı, ses yalıtımı, nem ve deprem yalıtımı odaklı ürünler ve hizmetler’dir.

Yalıtım konusunda Türkiye de ve dünyada ilkleri gerçekleştiren yerel bir markadır. Uluslararası standartlara uygun ürünleri başta Türkiye de ve 12 ülkede ihracatı vardır.

Nrgrup Mantolama firmamız artık bu yerel markanın Eğe Bölgesinin ve İzmir’in Ana Bayisidir.

Dünya da en yararlı Feltbi yalıtım ve dekorasyon ürünlerini sizlere tanıtacağız ve faydalarını detaylıca sizlere açıklayacağız.

Yalıtım ihtiyaçlarınızda her türlü duruma ve ihtiyacınıza göre Feltbi ürün çeşitliliği ve Nrgrup deneyimli personellerimiz ile sizlere çözüm üretiyoruz.

Feltbi ürünlerini keşfetmek ve detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara, Samsun, İzmir ve Eğe Bölgelerinde Feltbi’nin ürünlerini ve ısı yalıtımındaki uzun ömürlü dayanıklılığını sizlere detaylıca göstereceğiz.

Feltbi dünyada gelişen teknolojiyle beraber ürün çeşitlerini ve ürünlerinin kalitelerini de arttırmaktadır.

Akustik ve ses yalıtımında doğru uygulama ile Türkiye’nin en kaliteli ürünlerine sahip olduğumuzda iddaalıyız.

Feltbi’nin alt markalarından başlıca öne çıkanları izoBOZZ ve Feltbi Dekor’dur.

izoBOZZ; ısı yalıtımı, ses yalıtımı, nem-küf engelleyiciler ve deprem dayanıklılığını ve yalıtımını arttıran ürünlerin üretiminin marka grubudur.

Feltbi Dekor: yalıtım malzemelerini iç mimari ile birleştiren Dünya’da eşi benzeri olmayan dekor ürünlerinin üretimini ve geliştirilmesini yaptığı markasıdır.

Feltbi’nin adını Türkiye pazarında duymamış olabilirsiniz bunun sebebi pazarlama ve reklamlarını Yurt dışı ağırlıklı yapmasından dolayıdır.

Feltbi’nin ürünlerini ihracat ettiği yabancı ülkeler;

İran

Irak

Ürdün

Azerbaycan

Bulgaristan

Rusya

Gürcistan

Kazakistan

Rusya

Özbekistan

İngiltere

ve Fransa her geçen gün genişleyen ihracat ağı ile Feltbi Dünya’ya yayılmaya devam ediyor.

Türkiye’nin Ege Ana Bayisi olmaktan gurur duyuyoruz. Feltbi’nin kaliteli ürünleri ile sizleri tanıştırarak hem tasarruf hemde kalitenin farkına varmanızı sağlayacağız.

Feltbi ürünleri sertifikalı ve yetkili onaylıdırlar.

Ürünlerin çevreye ve insana duyarlı olması, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çok çalışmamız gerektiğini bilerek sürekli AR-GE çalışmaları ile yalıtım sektörüne yeni ürünler kazandırmak için emek harcıyoruz.


Hızlı cevap, doğru bilgilendirme ve bunun sonucunda da karşılaştığımız müşteri memnuniyetleri bizi daha çok çalışmaya şevklendirmiştir.
Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin memnuniyeti ise doğru yolda olduğumuz bizlere kanıtlamaktadır.


Amacımız yalıtım sektöründe bize duyulan güveni sarsmadan, emin adımlarla büyüyerek, yalıtım sektöründe farklı ürünlerimiz ile ömür boyu gerçek yalıtımı sağlamaktır.

Detaylı bilgi almak için hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden yararlanarak bize ulaşın!