Evlerimize yaptığımız yatırımların, genelde ömürlük olmasını isteriz. Bu yüzden mantolama yaparken ısı yalıtımının önemi tartışılmaz bir faktördür. Mantolamada ısı yalıtımı neden önemlidir inceleyelim.

Türkiye şartlarında kışlar çok zorlu geçmekte, çoğu evlerde hala soba kullanılmakta. Isınmayı kolaylaştırmak için evlerimizin iyi ısı tutuyor olması gerekiyor. Bundan dolayı evin temelinden, bitimine kadar zorlu bir süreç sizi bekliyor. Bizde bu zorlu süreçte yanınızda olmaya çalışıyoruz. Mantoloma da dikkat edilmesi gereken bir sürü faktör var ancak bunların en başında malzeme seçimi ve inceleme en önemli kısmı diyebiliriz.

Mantolomada Malzeme Seçimi

Biz malzemelerin kalitesine önem veriyoruz, çünkü bir mantoloma ikinci kez yapılmamalı. Yapıldığında ömürlük olmalı.Zaten tüketicilerin en çok sorduğu sorulardan biri ne kadar süre dayanacak bu malzeme. Rahatlık ile şunu söyleyebilirim, bu malzemeleri kendi evimde bile kullanıyorum. Pahalımı hayır ama insanlar pahalı olmadığı için kuşku diyor ama kaliteyi ucuza sunmak bizim işimiz. Ayrıca malzemelerimizin weber kalitesi ile birlikte olduğunu söylemek isterim.

Üretim faktörlerini anlatarak sizi sıkmak istemem ancak üretimde bile her kullandığımız vidayı kontrol ediyoruz. Ürünlerin erozyona karşı dayanıklı olduğundan emin olmadan bırakın satmayı o malzemeyi tekrardan üretim hattına koymuyoruz. Çünkü, ısı yalıtımın amacı sadece evde ısıyı sabit tutmak değil. Ayrıca iyi hissettirmesi.

Kalite konusunda bize evinizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Burada bulunan linke tıklayarak, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.