Ankara Weber Mantolama bayisi olan NRGRUP İzolasyon Dekorasyon’a apartmanınızı veya binanızda weber mantolama yaptırın kalite ve tasarrufu fark edin.

Weber Mantolama yı kullananların %98 i weber’i tavsiye ediyor.


Weber’in kaliteli ürünleriyle dış cephe kaplama, ısı yalıtımı, mantolama ve çatı izolasyonuyla büyük enerji tasarrufu sağlarsınız. Diğer marka izolasyon ürünlerine verdiğiniz ücretten biraz fazla ücret ödeyerek izolasyonunuzda weber ürünlerini tercih ederseniz. Weberin ürünlerinin sağladığı ekstra tasarrufunuzdan ödediğiniz ücretin üstüne daha fazla paranız cebinizde kalır ve verdiğiniz ücreti bu tassarrufla yıllarca karda olursunuz.

WEBER Hakkında Bilgi

Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. Dünya çapında 48 ülkede 200′ü aşkın üretim tesisi ve 10.000’e yakın çalışanıyla hizmet veren Weber, endüstriyel harç üretiminde dünya lideridir.

Türkiye’ de 1998 yılından beri faaliyet gösteren Weber, seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir-tesviye ürünleri beton-tamir koruma sistemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler, zemin sistemleri ve iç cephe boyalarından oluşan geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Yapı sektöründeki 112 yıllık deneyiminin yanı sıra, hem dünyada hem de ülkemizde ısı yalıtımın öncülerinden olan Weber, mantolamada da Avrupa lideri konumundadır.

Bu ayrıcalığın verdiği güç ile, dış cephe yalıtımına yönelik sunduğu benzersiz hizmetlerle, yapılar için güvenilir çözümler sunan Weber, geniş yelpazesindeki özel amaçlı ürünlerini, sektöre faydalı ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen tek bir sistem içerisinde entegre etmiştir.

Güçlü teknik alt-yapısı ve renovasyon projelerinde sahip olduğu 30 yıllık global deneyimi ile Weber, yenilenen ya da yeni projelendirilen tüm yapılar için eksiksiz bir çözüm sağlamaktadır.

Weber, bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir.

Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre etmiştir.

Weber güvencesi altında sunulan dış cephe yalıtım sistemleri ürünleri ayrıca Türk Standartları Enstitüsü (TSE) kriterlerine de uygun olarak üretilmektedir.

Weber, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, tecrübesini, pazarın gelişimi için kullanarak, gelişen teknolojik imkanlar ve know-how desteği ile; uygulama kalitesini arttıran, çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünler geliştirir.